Nova školska godina počela u ponedjeljak

Nova školska godina 2018./2019. započinje u ponedjeljak 10.09.2018. Razredna nastava u Osnovnoj školi "Jesenice" na Oriju počinje ujutro, u 8 sati, a predmetna u 14 sati. Iz naše škole mole sve učenike da ponesu školsku torbu jer će ih školski udžbenici, zahvaljujući našoj županiji, te radne bilježnice, zahvaljujući našoj općini, čekati u školi.

Iz škole pozivaju sve roditelje učenika da dođu osobno preuzeti udžbenike i potpisati izjavu u sljedećim terminima: petak, 7.9. od 11 h do 13 h i od 17 h do 19 h i ponedjeljak, 10.9.  od 11 h do 13 h i od 17 h do 19 sati. Ne zaboravite dostaviti svoj i OIB broj djeteta.

MB

U nabavu radnih bilježnica su uključene:

- radne bilježnice  iz svih obveznih - redovnih predmeta od prvog do osmog razreda
- radne bilježnice za engleski jezik od prvog do osmog razreda
- radne bilježnice za vjeronauk od prvog do šestog razreda
- radne bilježnice za informatiku za peti i šesti razred.

Povezani članci

Who's Online

We have 78 guests and no members online