Lokalni izbori: U Općinsko vijeće općine Dugi Rat žele ući sljedeće liste s kandidatima..

Općinsko izborno povjerenstvo objavilo je zbirnu listu pravovaljanih kandidacijskih lista za izbor članova Općinskog vijeća općine Dugi Rat na predstojećim lokalnim izborima u općini Dugi Rat koji će se održati 21. svibnja 2017.  

- Kandidacijska lista grupe birača, nositelj: FRANE PLEIĆ
- Kandidacijska lista grupe birača, nositeljica: KARMEN LICITAR
- Kandidacijska lista grupe birača, nositelj: ROMEO TOMAŠ
- Hrvatska demokršćanska stranka - HDS - nositelj: DOMAGOJ VUKOVIĆ
- Hrvatska demokratska zajednica - HDZ - nositelj: DRAGO KLARIĆ
- Hrvatska stranka prava - HSP - nositelj: TOMISLAV VOJNOVIĆ
- Socijaldemokratska partija Hrvatske - SDP,
   Hrvatska narodna stranka - HNS
- nositelj: BERNARDIN PETRIĆ.

A tko se sve nalazi na pravovaljanim kandidacijskim listama za izbor članova Općinskog vijeća potražite u nastavku članka.
Svim kandidatima s lista želimo korektnu i argumentima obojenu predizbornu kampanju.

PRAVOVALJANE KANDIDACIJSKE LISTE ZA IZBOR ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DUGI RAT

vijećnici


KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: FRANE PLEIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

1. FRANE PLEIĆ, DUGI RAT
2. RUŽICA BARABAN, MALI RAT
3. MARKO MLADIN, mag. ing. el, DUGI RAT
4. IVAN VOLODER, bacc. oec., DUGI RAT
5. HRVOJE BOGDANOVIĆ, bacc. oec., DUĆE ROGAČ
6. TONIA VUKUŠIĆ, mag. ing. des. text., KRILO
7. MIJO MANDURIĆ, SUMPETAR
8. SLAVICA BOLIĆ, dipl. oec., DUGI RAT
9. MARKO VRKIĆ, mag. theol., DUGI RAT
10. MARINA KOVAČEVIĆ, bacc. oec., DUĆE LUKA
11. ŽELJKA KADIĆ, JESENICE
12. ANTONIO IVANIŠEVIĆ, KRILO
13. DINO BANOVIĆ, DUGI RAT
14. JELENA BALIĆ, DUGI RAT
15. TOMISLAV MILJAK, DUGI RAT


KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositeljica liste: KARMEN LICITAR, bacc. admin. publ.

Kandidatkinje/kandidati:

1. KARMEN LICITAR, bacc. admin. publ., DUGI RAT
2. MARJANČEK TREVIŽAN, DUGI RAT
3. IVAN ROSO ZUKA, ORIJ
4. MLADEN KADIĆ, dipl. oec., DUGI RAT
5. RENATO PETRIĆ, DUGI RAT
6. IVANKA BILANOVIĆ, DUĆE LUKA
7. MATE IVANIŠEVIĆ, ORIJ
8. ZORAN BRZOVIĆ, JESENICE
9. SNJEŽANA ZEMUNIK, SUHI POTOK
10. MIRKO DRUŽIĆ, DUGI RAT
11. NEDA VOJNOVIĆ, DUĆE LUKA
12. ZORICA KADIĆ, ORIJ
13. MERICA MANDIĆ, DUGI RAT
14. SNJEŽANA RAKULJIĆ, SUHI POTOK
15. IVAN VRKIĆ, DUGI RAT


KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: ROMEO TOMAŠ

Kandidatkinje/kandidati:

1. ROMEO TOMAŠ, BAJNICE
2. BRANIMIR LAŽETA, DUGI RAT
3. ANTONIETA TRGO, KRILO
4. MARIJA KLARIĆ, JESENICE
5. GABRIELA VUKOVIĆ, BAJNICE
6. TONĆI ČOPAC, DUGI RAT
7. IVAN JUKIĆ, JESENICE
8. FILIPA RAKULJIĆ, BAJNICE
9. IVAN VELIĆ, DUGI RAT
10. LUCIJA RAKULJIĆ, KRILO
11. DARIJA RAKULJIĆ, KRILO
12. STELA ZEMUNIK, SUHI POTOK
13. LUKA MARUNČIĆ, DUGI RAT
14. NIKOLINA TOMAŠ, BAJNICE
15. JURICA TOMIĆ, DUGI RAT


HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

Nositelj liste: DOMAGOJ VUKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

1. DOMAGOJ VUKOVIĆ, BAJNICE
2. ANTE BANOVIĆ, DUGI RAT
3. MATILDA VUKOVIĆ, KRILO
4. ANĐELKO ŠKOBALJ, DUĆE
5. GORAN MLADIN, DUGI RAT
6. JURICA PAVIĆ, DUGI RAT
7. ANTE IVANIŠEVIĆ, ORIJ
8. ELVIRA KRUŽIČEVIĆ, KRILO
9. MIRJANA ERCEGOVIĆ, ORIJ
10. DAMIR BAKOTA, DUĆE GOLUBINKA
11. DIJANA JURIČEVIĆ, DUĆE ROGAČ
12. FILIP PAVKOVIĆ, DUGI RAT
13. KSENIJA VULIĆ, DUĆE DOČINE
14. FILKA VUKUŠIĆ, KRILO
15. TONĆI VUKOVIĆ, SUMPETAR


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: DRAGO KLARIĆ, mag. ing. aedif.

Kandidatkinje/kandidati:

1. DRAGO KLARIĆ, mag.ing.aedif., SUMPETAR
2. MIRJANA ŠKOBALJ, DUĆE
3. FRANE MARČIĆ, DUGI RAT
4. MARIN IVANIŠEVIĆ, dr., SUHI POTOK
5. JADRAN ČIZMIĆ, DUGI RAT
6. IVAN VRDOLJAK, DUĆE
7. DIJANA ERCEGOVIĆ, BAJNICE
8. JEROLIMA ČULIĆ, DUGI RAT
9. ANTE NARANČA, ORIJ
10. DARKO OĆASIĆ, DUGI RAT
11. ANTE TAFRA, DUĆE VAVLJE
12. JOSIP VOJNOVIĆ, DUĆE ROGAČ
13. BOGOSLAV BILIĆ, dipl. oec., DUGI RAT
14. ANTE ARAMBAŠIĆ, DUĆE
15. ZVONIMIR ČAGALJ, DUGI RAT


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Nositelj liste: TOMISLAV VOJNOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

1. TOMISLAV VOJNOVIĆ, DUĆE ROGAČ
2. IVAN NEJAŠMIĆ, DUGI RAT
3. SREĆKO ZELIĆ, DUGI RAT
4. ZVONIMIR TOMAŠ, KRILO
5. DALIBORKA RESTOVIĆ, DUGI RAT
6. ZDRAVKO STANIĆ, JESENICE
7. NIKOLINA LESANDRIĆ, DUGI RAT
8. IVAN SKENDER, DUGI RAT
9. MERI ČOPAC, SUMPETAR
10. DUJE BILANOVIĆ, DUĆE LUKA
11. TOMISLAV TOKIĆ, DUGI RAT
12. ANAMARIJA VOJNOVIĆ, DUĆE GOLUBINKA
13. STEPHANIE TOMAŠ, KRILO
14. SANJA ZEMUNIK, SUHI POTOK
15. MATEO KLARIĆ, JESENICE


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS


Nositelj liste: BERNARDIN PETRIĆ

Kandidatkinje/kandidati:

1. BERNARDIN PETRIĆ, MALI RAT
2. MARIJA TOMAŠ, KRILO
3. ĐANKI VOJNOVIĆ, DUĆE LUKA
4. ŽELJKO KALINA, BAJNICE
5. BLAŽENKA PAVIĆ, DUGI RAT
6. HRVOJE MADIRACA, DUGI RAT
7. JOSIP MRKONJIĆ, DUGI RAT
8. DALIBOR LICITAR, DUGI RAT
9. DIANA MARIĆ, DUĆE LUKA
10. BILJANA BRATIĆ, DUGI RAT
11. IVANA PETRIĆ, DUGI RAT
12. IVAN VOJNOVIĆ, DUĆE GOLUBINKA
13. NIKOLINA ZEMUNIK, DUGI RAT
14. PETRA RADMANOVIĆ, DUGI RAT
15. TONI BILIĆ, DUGI RAT.

 

laptopi

Povezani članci

Who's Online

We have 150 guests and no members online