Partija je Mirko Lozić, najstariji stanovnik naše Općine

Mirko LozićMirko Lozić iz Orija, najstariji stanovnik naše Općine, u 99. godini nas je napustija. Falila je samo jedna, točnije, pet-šest miseci, pa da šjor Mirko bude među nama cilo stoljeće! A sprema se je napravit veliku feštu, a i mi susidi sa njime, spremali smo mu neka lipa iznaneđenja za taj dan, ali eto, nije se ispunilo... Sokol (kako smo ga zvali, a i on nas) je živio punim životom do zadnjeg dana, pun vedrine i optimizma, uvik spreman za zezanciju... Sada ćedu on i rođak mu Bacilaja nastavit partiju na balote šta su je prije par godin prikinili u Kraljevića, a onda iza toga mogli bi bacit i jednu na briškulu... Sokole, laka ti zemlja i vječni mir!

Piše: Arsen Brničević


Mirko Lozić

Povezani članci

Who's Online

We have 193 guests and no members online