Košarkašice Studenca u negativnom nizu

košarkašicaŽKK STUDENAC OMIŠ – ŽKK  ZADAR  68:79  (25:28, 8:13, 18:13, 17:25). Izgleda da igračice Studenca neće po dobrome pamtiti ovu sezonu. U dosadašnjih osam odigranih utakmica zabilježilo se čak šest poraza i samo dvije pobjede. U devetom kolu igralo se protiv ekipe iz Zadra. Utakmica je većim dijelom bila neizvjesna, u prvoj četvrtini obrana je bila malo slabija nego što bi trebala biti, a u drugoj kada se obrana popravila zakazao je napad. Rezultat toga je bio -6 na poluvremenu. U drugo poluvrijeme se krenulo dosta bolje i u trećoj četvrtini stiže se na samo koš zaostatka. Nažalost u posljednjoj četvrtini dolazi do pada u igri ...

KOŠARKA (Ž)

ŽKK STUDENAC OMIŠ – ŽKK  ZADAR   68:79  (25:28, 8:13, 18:13, 17:25)

Piše: Josip Radmilo / Omis-info.com
Izvor: Omis-info.com

košarkašicaU posljednjoj četvrtini dolazi do pada u igri Omišanki i Zadranke zasluženo kući odlaze sa dva poda i pobjedom sa gostujućeg terena.

Kod "Studenca" Šerić je postigla 20 koševa, Parunov 14, a kod Zadranki Perica 24 i Balić sa 18 su bile efikasnije od ostalih.

ŽKK  STUDENAC OMIŠ : Puljić K. 2, Vrvilo I. 11, Kalajdžić K., Šerić I. 20, Buzov T.  6 , Pezo  M., Dinčić M.  2, Vrkić M. 5, Parunov A. 14, Vlahov J., Dilber M.  8,

ŽKK ZADAR: Štrmelj L. 10, Sesar J. , Perica L. 24,Balić D. 18, Nikpalj L. 5, Erslan A. 2, Majstorović L. 8, Bodrožić A. 2, Vukić M., Bilić Z. 10.

Na tablici lige Omišanke su trenutno na 9. mjestu (od 12. ekipa). Vrijeme je za put prema vrhu tablice ...