Ribnjak ostaje neosvojiva košarkaška tvrđava

KK OMIŠ ČAGALJ TOURS – KK JAZINE ARBANASI  81:76 (22:29, 19:7, 21:19, 19:21). Omišani nastavljaju pobjednički niz na svom parketu svladavši prvoplasirane Jazine Arbanasi rezultatom 81:76. Gosti su u utakmicu krenuli poletno i čvrsto, ali domaćini u drugoj četvrtini rade preokret te dolaze do vodstva od 5 razlike na kraju prvog poluvremena. U dosta izjednačenom nastavku utakmice, gosti dolaze do izjednačenja u zadnoj minuti susreta. Jukić vraća vodstvo domaćinima pogođenim slobodnim bacanjem nakon nesportske Šange, nakon toga Zonjić i Jukić pogađaju po 2 poena i završavaju utakmicu još jednom domaćom pobjedom Omiš Čagalj Toursa.