Nogomet: Dugopolje - Omiš 5:0

pukla petardaNK DUGOPOLJE - NK OMIŠ  5:0 (4:0). Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast preminulom dugogodišnjem domaru NK Dugopolje Nediljku Čipčiću Leri. Utakmica je protekla u dominaciji domaćina koji je već u prvom poluvremenu deklasirao Omišane. S dva gola briljirali su najbolji igrač utakmice Božidar Balić, te Ante Barać. Strijelac je bio i Tomislav Brnadić koji je udarcem glavom okrunio asistenciju Rajčića. U 34. minuti u prodoru prema gostujućim vratima oboren je Igor Škorput, a realizator kaznenog udarca je bio Božidar Balić ...

Sudac: Mario Repušić (Runović) - 6.

Strijelci: 1:0 A. Barać (13). 2:0 Brnadić (16), 3:0 B. Balić 05) 11 m, 4:0 B. Balić (42), 5:0 A. Barać (51).

Najbolji igrač: Božidar Balić (Dugopolje).