IV HNL: Omiš - Zmaj 0:0

nogomet u OmišuNK OMIŠ – NK ZMAJ 0:0. Ništa - ništa! Teška utakmica za gledanje sa jako malo prilika i na jednoj i na drugoj strani. Ključni trenutak utakmice i jedini značajan dogodio se u 33. minuti kada sudac poništava gol Vučemila signalizirajući zaleđe. U najmanju ruku dvojbena odluka. Najopasnije prijetnje gostiju pokretao je Ante Prižmić dugim sprintevima s loptom, no bez konkretne realizacije. Posljednja prilika koja je mirisala na pogodak zbila se u 80. minuti, pokušaj loba Jure Žilića sa 30 metara, no Bebić je uspio stići i izbiti u korner. Podjela bodova najrealniji rezultat, iako ostaju sumnje poništenog pogotka ...