Omiš - Jadran (KS) 3:1

Ivan ŠarićNK OMIŠ – NK JADRAN (KS)  3:1 (2:0). Raspoloženi Omišani pokazali su se kao prejak protivnik za Sućurane. Preuzeli su dominaciju od samog početka i riješili utakmicu već do 50. minute. U utakmicu su obje ekipe krenule rastrčano, već u 2. minuti gosti su zaprijetili pokušajem loba Kapitanovića, međutim malo iznad grede. Šest minuta kasnije, na drugoj strani mladi Vučemil kreće u prodor, centrira za Šarića, no Elez zaustavlja loptu na gol-crti. 13. minuta, nova prijatnja Šarića, ali lopta odlazi pored vratnice. U 30. minuti fantastična akcija domaćina, Jakovčević najprije šalje visoku loptu na Vučemila koji izvanredno glavom pronalazi Šarića koji, također glavom, trese mrežu s 10-tak metara od gola ...

OMIŠ

Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK JADRAN (KS) 3:1 (2:0)

Piše: Ivan Vulić

nk omišDesetak minuta kasnije, slobodan je udarac za Omiš. Odlično ga izvodi Jure Žilić sa 30-tak metara i efektno zabija za 2:0. U 50. minuti već je 3:0, strijelac je Dino Špaleta. Nakon toga pitanje pobjednika je bilo riješeno, što se odrazilo i na igru.

Kaštelani su tražili svoje šanse, jedna od njih je urodila plodom u 68. minuti kada Kapitanović na asistenciju Periša postavlja na konačan rezultat 3:1.

Strijelci: 1:0 Šarić (30. min), 2:0 J.Žilić (40. min), 3:0 Špaleta (50. min), 3:1 Kapitanović (68. min)
Igrač utakmice: Ivan Šarić