III HNL: Omiš - Primorac (B) 2:1

Ivan Šarić{jathumbanil off}NK OMIŠ – NK PRIMORAC (B)  2:1 (2 : 0). Gosti iz Biograda pružili su solidan otpor inače izrazito domaćinskoj momčadi Omiša. Ipak, nedovoljno da bi došli do bodova. U prvom poluvremenu dominirao je Omiš, a u 18. minuti, Jure Žilić odličnim slobodnim udarcem sa 20-tak metara pogađa za 1:0. Već u 31. novi pogodak, Ivan Šarić izbija sam pred Juričina i pronalazi mrežu. Domaćini su zadovoljno otišli na odmor, međutim, u nastavku se Primorac probudio. Igra se preselila na drugu polovicu terena, no napadi nisu bili dovoljno konkretni. Jedno malo opuštanje domaće obrane iskoristio je Oluić da u 60. minuti ostane 1 na 1 sa Škorićem i lobuje ga za 2:1. Do kraja Omišanima je bilo bitno sačuvati rezultat, to su i uspjeli ...

OMIŠ

Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK PRIMORAC (B)  2:1 (2 : 0)

Piše: Ivan Vulić
Izvor: Sportske Novosti

jure žilić

Strijelci: 1:0 Jure Žilić (18. min), 2:0 Ivan Šarić (31. min), 2:1 Oluić (60. min)