III HNL: Omišani proigrali u nastavku

ivan šarićNK ZMAJ (B) - NK OMIŠ  4:3 (3:1). Zmaj je u prvih pola sata točnije do 35 minute poveo sa visokih 3:0. Prižmić je poentirao dva puta i Škoro jednom. Međutim, Omiš je u 43. minuti smanjio vodstvo preko Vučemila, koji je dobro pucao i odbijena lopta je od busena skrenula u gol. U drugom poluvremenu Omiš je smanjio vodstvo preko Ivana Šarića. Posljednja dva pogotka na utakmici pala su iz jedanaesteraca, koje su skrivili vratari, a sigurni egzekutori su bili Prižmić za Zmaja i Žilić za Omiš ...

III HNL

Blato. Igralište Zlinje. Gledatelja 600.

Prižmićevi motori rade u petoj brzini

Zmaj (B) - Omiš 4:3 (3:1)

Piše: Dinko Oreb / Slobodna Dalmacija

Strijelci: 1.0 Prižmić, 2:0 Prižmić, 3:0 Škoro, 3:1 Vučemil, 3:2 Šarić, 4:2 Prižmić (11m), 4:3 Žilić (11m).
Najbolji igrač: Ante Prižmić (Zmaj B).