Omiš uvjerljivom pobjedom zaključio vrlo dobru trećeligašku sezonu

ivan šarićNK OMIŠ – NK NERETVA  3:1 (1:0). Omišani su odličnom igrom u kojoj je teško bilo izdvojiti pojedince zaključili trećeligašku sezonu. Dominirali su tijekom cijelog susreta i zasluženo pobijedili. Prvi pogodak postigao je Ivan Šarić izvanrednim udarcem u rašlje na asistenciju Čavara pred kraj prvog dijela. U 49. minuti Luka Čagalj pogađa glavom iz kornera kojeg je izveo Šiša. U 65. minuti jedina prava prilika za goste, Brajković je odlično pucao, neobranjivo za Baučića i smanjio na 2:1. U 83. Vučemil je postavio konačan rezultat nakon samo 2 minute provedene u igri, nakon asistencije Vrkića. Čestitke nogometašima Omiša i treneru, te upravi, na odličnoj nogometnoj sezoni, te njihovim vjernim navijačima, Torcidi Omiš, na bodrenju svojih ljubimaca ...

OMIŠ

34 kolo III HNL - jug. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 100.

OMIŠ – NERETVA 3:1 (1:0)

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Strijelci: 1:0 Šarić (44. min), 2:0 L. Čagalj (49. min), 2:1 Brajković (65. min), 3:1 Vučemil (83. min)
Igrač utakmice: Ivan Šarić

Nebo nad Ribnjakom
Nebo nad Ribnjakom / foto: Vicenco Bartulin

NK OMIŠ

Baučić 6.5, Vrkić 7, L. Čagalj 7, A. Čagalj 7, Pivčević 7, Špaleta 7, Čavar 7.5 (od 70. Piplović /), Biuk 7, Šarić 7.5 (od 81. Vučemil 7), Šiša 7.5 (od 75. Jurčević /), Kuvačić 7
Trener: Goran Šušnjara 7

nk omiš
  arhivska fotografija

NK NERETVA

Ivanković 5.5, Filipović 5.5, Buljubašić 5.5, Kuran 5.5, Bezer 6, Vrnoga 6, Kozina 5.5 (od 55. Brajković 6.5), Milinković 5.5, Dodig 6, Prce 5.5 (od 55. Rodin 5.5) Rako 6
Trener: Davor Mioč 5.5

Sudac: Vesna Budimir (Split) 6.5
Pomoćnici: Barić (Srinjine) i Strukan (Split).

nk omiš

Rezultati 34. kola Treće HNL Jug:

Omiš - Neretva 3:1, Jadran (LP) - Raštane 5:0, Velebit - Primorac 1929 0:0, Konavljanin - Hrvace ?:?, Dinara - Val 0:3, Zagora - Zmaj (M) 2:1, GOŠK - Neretvanac 3:1, Jadran (KS) - Uskok 2:1 i Zmaj (B) - Primorac (B) 3:0.

Prvak Raštane doživio je najteži poraz u sezoni na gostovanju u Pločama kod Jadrana. U mreži prvaka "pukla" je petarda! prvak se prerano opustio... Stobrečki Primorac sezonu je zaključio remijem koji će biti dostatan za drugu poziciju i plasman u viši rang natjecanja. Dinara ispada iz lige...