III HNL: Primorac (B) - Omiš 2:2

ivan šarićNK PRIMORAC (B) - NK OMIŠ  2:2 (0:1). U 9. minuti Špaleta je ubacio balun za Ivana Šarića, a dugoraćanin je, sam kao duh, svladao iz blizine Juričina. U 46. minuti Moravčić je zamijenio Vodopiju i odmah poravnao rezultat na 1:1  u 47. minuti. S 20 metara iskosa zdesna Stojanov je izveo slobodan udarac, let lopte je pratio stari lisac Moravčić i glavom zabio za izjednačenje. Stiskali su domaći, no nisu se dali žilavi i čvrsti Omišani, kojima su obranu držali rođaci Žilić, Tonći i Jure, koji su se za tili čas transformirali u napadače ...

III HNL. Biograd.

NK PRIMORAC (B) - NK OMIŠ 2:2 (0:1)

Piše: I.G.. / Slobodna Dalmacija

Kod drugog gola gostiju Frane Pivčević je uposlio Šarića, koji je zabio za 1:2, da bi domaćini preko Moravčića opet poravnali u 76. minuti.

Nakon toga su domaći imali još pet-šest prigoda, ali gol više nisu dali.