III HNL: Jadran LP - Omiš 3:1

nk omišNK JADRAN LP - NK OMIŠ  3:1 (2:1). Domaći su poveli iz penala u 20. minuti, nakon što je u kaznenom prostoru srušen Frane Jerković, a realizator bio Dabić. Sudac Ćurak dosudio je još jedan penal za domaće nakon pet minuta, ovaj put je Čagalj u kaznenom prostoru srušio Čehajića. Realizator je bio Frane Jerković. U 32. minuti Stipe Nikolac srušio je u kaznenom prostoru Dina Špaletu, a sudac treći put sudi penal. Predrag Rolj pročitao je udarac Kovačića, ali su Omišani iskoristili slavlje Pločana i odmah nakon kornera preko Vrkića zatresli mrežu za 2:1 ...

III.HNL
Ploče. Igralište Jadrana. Gledatelja 200-injak.

Revija penala u Pločama

NK JADRAN LP - NK OMIŠ 3:1 (2:1)

Piše: Patrika Vukosav / Slobodna Dalmacija

"Točku na i" ove utakmice stavio je Čehajić u 85. minuti, kad se odlično oslobodio čuvara i efektno zatresao mrežu Bebića za konačnih 3:1.

NK Omiš: Bebić (6), Smoljanović (6) (od 51. Muslim 6), Čagalj - (od 24. Žilić 6,5), Pivčević (6,5), Špaleta (7), Vrkić (7), Turič (7), Šarić 6,5 (od 64. Peković 6), Kovačič (6), Koštić (7).