Zmaj u završnici iščeprkao bod iz gusarskog gnijezda

GusariNK OMIŠ – NK ZMAJ  2:2 (0:0). U prvom poluvremenu vidjelo smo svega par prilika na obje strane, no bez ozbiljnijih situacija za pogodak. U nastavku potpuno drukčija slika, najprije je Farić u 47. minuti imao priliku za pogodak, no poslao je loptu vodoravno uz gol liniju na ubačaj Kuvačića. Zatim je Antonio Peković 3 minute kasnije iz kornera asistirao za Juru Žilića koji postiže prvi pogodak na utakmici, 1:0 za Omiš. Svega minutu kasnije Lipotić ruši Farića u kaznenom prostoru i Jure Žilić sa bijele točke postiže svoj drugi pogodak na utakmici. Kada je izgledalo da će Omiš osvojiti nova 3 boda na domaćem terenu, gosti su ubacili u višu brzinu posljednjih 10 minuta ...

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 250.

NK OMIŠ – NK ZMAJ  2:2 (0:0)

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Jure ŽilićU 80. odličan pogodak Nobila iskosa, a 5 minuta kasnije jedanaesterac i za Zmaj kojeg je sigurno realizirao Kaleb i tako spasio gostima bod.

Strijelci: 1:0 Žilić (50. min), 2:0, Žilić (52. min); 2:1 Nobilo (80. min), 2:2 Kaleb (85. min)
Igrač utakmice: Jure Žilić