III HNL: Omiš - Konavljanin 2:1

NK OMIŠ – NK KONAVLJANIN  2:1 (0:0). Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo toga za gledatelje, tek dvije prilike gostiju. Najprije Grbešić nije iskoristio pogrešku vratara u 18. min, a nakon toga Garba puca pored gola u 33. min. Ni jedna ekipa nije dolazila u izgledne prilike za pogodak. U nastavku su Omišani proigrali, u 52. minuti Špaleta dodaje Juri Žiliću koji pogađa sa 20 m za 1:0. Samo 6 minuta kasnije Roić povisuje na 2:0 uz asistenciju Vrkića ...

OMIŠ
Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK KONAVLJANIN 2:1 (0:0)

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

U 68. minuti Garba pogađa gredu 4 metra od gola i tako ne uspijeva realizirati najbolju šansu gostiju na utakmici. U 77. Koštić izlazi 1 na 1 s vratarem, no udarac odlazi pored gola.

Na samom kraju utakmice Šandrk je srušen u protivničkom šesnaestercu, siguran realizator jedanaesterca bio je Grbešić.

Strijelci: 1:0 Žilić (52. min), 2:0 Roić (58. min), 2:1 Grbešić (90+2 min, 11m)
Igrač utakmice: Jure Žilić

NK OMIŠ: Bebić 6, Jakovčević 6.5, Čagalj 6.5, Bauk 6.5, Piplović 6 (od 45. Biuk 6.5), Špaleta 7, Vrkić 7.5, Koštić 6.5, Žilić 7.5, Janković 6 (od 45. Roić 7), Bilić 6.5 (od 70. Kolobarić /)
Trener: Tonči Žilić 7

NK KONAVLJANIN: Jokanivić 5.5, Bandalo 6, Begić 6, Opušić 5.5 (od 62. Šmanjak 6), Bogdan 6, Grbešić 6.5, Čališ 6, Šandrk 6, Loić 6, Karabatić 6, Garba 6
Trener: Ivan Gabelica 6

Sudac: Miran Maržić (Pag) 6.5. Pomoćnici: Čačić (Zadar) i Vrkić (Zadar).