Orkan - Postira Sardi 1:1

NK ORKAN - NK POSTIRA Sardi 1:1 (0:1). U vrućoj i borbenoj utakmici podjela bodova čini se kao najpravedniji ishod. Susret su bolje otvorili gosti s Brača koji već u 4. minuti dolaze do vodstva. Brzi protunapad efektnim lobom završio je Dilber. Dominacija gostiju se nastavila, a u 27. minuti Dilber promašuje stopostotnu prigodu, koju mu je prethodno pripremio Matulić. Prvo poluvrijeme također je obilježila teška ozljeda napadača Orkana Ivice Grbeše koji je nakon zračnog duela sa braničem Postira imao obilno krvarenje, te nije mogao nastaviti utakmicu. Drugo poluvrijeme donijelo je sasvim drugu sliku na travnjaku SRC Dalmacija. Trener Orkana Goran Pekas vuče odličan potez, pomiče iskusnog Predraga Šimića u vezu. Orkan je počeo žestoko napadati, a plod inicijative domaćih bio je pogodak u 63. minuti. Mihovilović je poslao "teledirigirani" ubačaj u kazneni prostor, a Vlahović krivo procjenjuje loptu koja završava u mreži Postira. Orkanaši se svim silama pokušavali domoći još jednog gola, no obrana gostiju zadržala je koncentraciju i uspjela si kući odnjeti jedan vrlo vrijedan bod..