Zmaj (B) - Omiš 4:2 (2:0)

NK ZMAJ (Blato) - NK OMIŠ 4:2 (2:0). Zmajevi s Korčule pobjedom su se oprostili od vjernih navijača, ali i od svog dugogodišnjeg igrača i kapetana Zmaja Ante Prižmića, kojem je ovo bila posljednja službena utakmica. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu koji je pogotcima Šarića i Marka Vrkića na odmor otišao s prednošću od 2:0. Omiš se trgao u nastavku utakmice, Vučemil je smanjio u 62. minuti a Josip Bauk izjednačio rezultat na 2:2 u 83. minuti. No Omiški Gusari nisu izdržali u završnici. Umjesto totalnog preokreta, Šeparović je domaćina opet doveo u vodstvo, a točku na "i" utakmice s pregršt golova stavio je Vrkić svojim drugim pogotkom.

Za NK Omiš su nastupili: Kulić (7), Kuvačić (6,5), Kolobarić (6,5), Primorac (6), Bauk (6,5), Koštić (6,5), Čalić (6), Puljić (6), Vučinić (6)(od 46. Vučemil 6,5), Kraljević (6,5), Imeri (6).