Sumnjivi penal: Omiš - Hajduk II 1:2

NK OMIŠ - NK HAJDUK II  1:2 (1:0). Omiš je poveo u 32. minuti nakon što je Bilić centrirao iz slobodnog udarca, a Čagalj zabio glavom. U 85. minuti netko od igrača Hajduka uputio je teško uhvatljivu dugu loptu za napadača Rapaića koja nije predstavljala opasnost za Josipa Škorića. Vratar domaćih izašao je da pokupi tu loptu ispred Rapaića, što je i učinio (bio je prvi na lopti!), međutim, došlo je do sudara, pri čemu je Rapaić zadobio udarac nogom i pao, a sudac na opće negodovanje domaće publike šalje Škorića u svlačionicu pokazavši mu crveni karton i svira jedanaesterac za goste. Izjednačenje. Potom je jeftina pogreška domaće obrane omogućila Robertu Jandreku da dođe oči u oči s Kulićem za 1:2.

SUMNJIVI PENAL NA RIBNJAKU

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 300.
Strijelci: 1:0 Čagalj (32), 1:1 Jurić (89 -11 m), 1:2 Jandrek (90).
Sudac: Toni Bešker (Solin) - 5.
Crveni kartoni: vratar Josip Škorić u 88. i Mirko Grabovac, trener Omiša (prigovaranje).

NK OMIŠ: Škorić (6), Kuvačić (6), Knezović (6,5) (od 45. Rako 6), Pivčević (6), Vučemil (6), Koštić (6,5), Puljić (5,5) (od 45. Čobanov (6) (od 88. Kulić -), Bilić (6,5), Čagalj (7), Knežević (6,5), Tolušić (5,5).

NK HAJDUK II: Grbić (6,5), Budalić (-) (od 6. Perković 6,5), Bradarić (6,5), Jozić (6,5), Milić (6) (od 83. Galić -), Lohinski (7), Jandrek (7), Teklić (6,5), Jurić (6,5), Rapaić (6,5), Relota (6) (od 45. Pasarićek 6,5).