Imotski - Orkan 1:1

NK IMOTSKI - NK ORKAN 1:1 (1:1). Dobro se kući vratiti barenko s bodom s uvijek teškog gostovanja u Imotskoj krajini. Na otvaranju ovogodišnje koro.. pardon, nogometne sezone u 1.ŽNL put je prema Imotskom namjerio seniore Orkana pod vodstvom novog trenera Drage Vojnovića. Pripreme su odrađene na domaćem terenu u Dugom Ratu, a s prvog gostovanja Orkan se vraća s vrijednim bodom. Domaćin je poveo u 24. minuti preko Tonija Brečića, a 6 minuta poslije rezultat je poravanao Domenico Peričić. Snimku utakmice možete pogledati ovdje.
Za seniore NK Orkana nastupili su Zemunik. Pavić, Grubiša (od 62- Bartulović), Dragošević, Mandurić, Šarić, Erceg (od 49. Merčep N.), Peričić (od 66. Bekavac), Ivanišević, Merčep J., Baraban. Trener: Drago Vojnović.
NK OMIŠ - NK MRAČAJ 4:2 (2:1). Susjedi s Ribnjaka na svom terenu pobjedili su ekipu Mračaja.