1.HRL: Matulji 2001 - Hrvatski dragovoljac 35:30

marin stipičić

RK MATULJI 2001 - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  35:30 (15:13).
Domaći rukometaši ležernim pristupom utakmici omogući li su početno vodstvo Hrvatskog dragovoljca od 6:10. Minuta odmora trenera Gorana Stašeka vrlo je brzo serijom 6:1 vratila utakmicu u željeni rezultat za domaćina. U redovima Matulja istaknuo se 16-godišnji Mario Ratkajec, sjajnim učinkom s lijevog krila. U nastavku domaćin igra vrlo odgovorno u borani i u završnicu ulazi s velikom prednošću (35:26), koja pruža priliku da u igru uđu svi igrači s klupe. Do kraja utakmice Dugoraćani su uspjeli malo smanjiti prednost i ublažiti poraz ...