Rukomet (Ž): Izgubile od Splita

OrkanšiceHRK ORKAN - ŽRK SPLIT  19:26 (8:17). U 15. minuti je 5:7 za gošće, što i nije tako loše s obzirom da se igralo protiv prvoplasirane ekipe i to bez gripozne golmanice Maje Kačunić koja puno znači u obrani (na golu). Trener gošći malo nervozan takvim rezultatom zove time-out. Gošće nakon toga odlaze na 8:17 i tako završava poluvrijeme. u nastavku nastavljaju jače i dolaze do prednosti od 12 golova (10:22). tada naš trener zove time-out, malo nas hrabri, mijenja obranu i minus 12 smanjujemo na prihvatljivih 7 (ipak je Split takva ekipa da sve ispod 10-15 razlike je dobro). Skoro sve igračice su se upisale u listu strijelaca, a najviše golova postigla je Mirjana Ercegović. Moram pohvaliti i mladu Mladenu Delić koja je svojim ulaskom pomogla da se rezultatski minus prepolovi, neka samo tako nastavi ...