Peković otvorio špinu

NK OmišNK OMIŠ - NK PRIMORAC 3:1 (2:1). Nakon odgode vikend utakmica u cijeloj HNL, zbog tragične smrti i pogreba nogometaša "Zadra" Hrvoja Čustića, njegove kolege su danas istrčale na stadione. U Omišu je malobrojna i pokisla publika vidjela jednu dobru utakmicu i čak četiri pogotka na teškom blatnjavom terenu "Ribnjaka". Omiš je bio bolji, a domaće navijače, osim pobjede i novih bodova, raduje i izdašniji učinak napadača. Naš dugoraćanin Peković je otvorio špinu nakon kvarat ure igre, a nedugo zatim branič Carević je postigao pogodak i povisio na 2:0. Smanjio je Crnjak u 33. da bi konačan rezultat ove utakmice postavio omiški brazilac Diego De Silva u 55.. Valja napomenuti da su vrlo dobri gosti iz Biograda skoro cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje. U 50. minuti isključen je strijelac Crnjak ...

III HNL Jug.
Omiš. Stadion "Anđelko Marušić Ferata"
Gledatelja: 100

NK OMIŠ - NK PRIMORAC 3:1 (2:1)

NogometSudac: Maro Krstić (Dubrovnik) - 7,5
Crveni karton: Josip Crnjak (Primorac) u 50. min.
Strijelci: 1:0 Peković u 15 min., 2:0 Carević u 22 min., 2:1 Crnjak u 33.min., 3:1 De Silva u 55 min.
Najbolji igrač: Antonio Peković (Omiš)

NK Omiš - NK Junak 0:2