Osvježenja gostiju s klupe zakuhala pobjedu

Raštane slaveNK OMIŠ - NK RAŠTANE  0:2 (0:0). Prvo poluvrijeme proteklo je u nezanimljivoj igri na sredini terena, bez ikakvih prilika za promjenu početnog rezultata. I taman kad smo pomislili da ćemo i u nastavku gledati uspavanku na Ribnjaku treneri su ubacili u igru osvježenja s klupe, Souta Juniora i Antu Mikulića, odnosno Šukurevića umjesto Tomislava Bilića. Na krilima zamjena igra Raštana je vidno živnula, što se i ne bi moglo reći za igru Omiša. Iz jednog dobrog proigravanja u šesnaesterac se sjurio Da Silva praćen igračem domaćina. Došlo je do kontakta, Da Silva je pao, a odlični sudac opravdano dosudio kazneni udarac kojeg je Igor Banović sigurno realizirao za vodstvo Raštana. Pet minuta poslije novi šok za vjerne navijače domaćina...

Piše: Mladen Banović

Nakon pogreške Popovića pred Duju Vukovića je izbio Ante Mikulić i zabio za uvjerljivije vodstvo gostiju.

utakmica

Domaći su potom malo trgli, napokon počeli kombinirati na polovici gostiju, no bez konkretnijeg učinka osim nekoliko solidnih ubačaja i mlakih udaraca koje je pokupio Rafael Baričić.

A pred drugim golom Duje Vuković je u par navrata odlično reagirao spriječivši i veći poraz domaćina koji je posljednjih osam minuta igrao s igračem manje, nakon što je Stanislav Vidaković kao zadnji igrač obrane napravio svoj drugi kartonirani prekršaj.