Pljusak golova na Ribnjaku

Mario BuljanNK OMIŠ - NK NERETVANAC 3:0 (1:0). Omišani bolje igraju vaterpolo! Unatoč teškim uvjetima za igru, kiši i raskvašenom terenu, odigrala se dobra, borbena i zanimljiva prvenstvena utakmica u kojoj su domaći poveli u 32. minuti nakon slobodnog udarca Maria Buljana. U gužvu nabačena lopta nadvisila je Nikolu Tomića i Vincentea Amaurija, ali i prevarila golmana Dejana Tunjića i nedirnuta odsjela u mreži Neretvanca koji se Omišanima predstavio kao dobra ekipa. U drugom dijelu utakmice igralo se u uvjetima na granici regularnosti. Pljusak je prorijedio gledalište koje je nastavilo uživati u vaterpolo izvedbi nogometaša ...

III HNL Jug

Omiš. Stadion "Anđelko Marušić Ferata"
Gledatelja: 150

Sudac: Boris Erceg (Benkovac) – 7.5
Pomoćni suci: Alberto Roglić (Zadar), Denis Vrkić (Zadar), Toni Nejasmic (Split)

igralište u Omišu

NK OMIŠ - NK NERETVANAC 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Buljan u 32 min., 2:0 Knezović u 50. min., 3:0 Flavio u 73. minuti
Najbolji igrač: Augusto Flavio (Omiš)

Piše: Mladen Banović

U 50. minuti Nedim Šukurević je odlično uposlio Marina Knezovića koji je pobjegao svom pratitelju, izbio pred vratara i zabio za 2:0.

Dvadesetak minuta poslije opet je pobjegao obrani najbolji pojedinac susreta Augusto Flavio koji je svoju dobru igru okrunio i pogotkom.

Sva nastojanja igrača Neretvanca za smanjenje rezultata spriječila je danas sigurna obrana Omišana ...