NK Primorac (B) - NK Omiš 2:1

NK OmišPrimorac (B) - Omiš 2:1 (1:0 Pedišić 8', 1:1 Vidaković 31', 2:1 Mršić 45'). Prvi ozbiljan udarac domaćih bio je onaj kojega je izveo Mršić sa 25 metara već u otvaranju utakmice, da bi se ofenzivnom igrom nastavilo od strane domaćina koji su u 8. minuti razveselili gledateljstvo zgoditkom mladog Pedišića. Naime, jednu dubinsku loptu uputio je krasno Zanić na Pedišića, a ovaj je lobom doveo u vodstvo svoju momčad. Nastavili su domaći nogometaši ofenzivnom igrom i Pedišić je u 14. minuti ponovno imao prigodu, no mlad je, popravit će se. Po tko zna koji puta Mate Tokić probio je desni bok, idealno ubacio loptu u kazneni prostor, ali nije našla pravoga strijelca. U 34. minuti iznenadna akcija Omišana, slobodni udarac s nekih 35-40 metara izveo je Buljan, nabacio visoko u kazneni prostor domaćih, a Stanislav Vidaković visok kao jablan glavom skrenuo loptu u mrežu za poravnanje rezultata. No, i pored poravnanja domaći nisu stajali i u 44. minuti u kaznenom prostoru gostiju Puljiz je oborio Moravčića, a Mršić je bio siguran egzekutor za, vidjelo se na kraju, konačan rezultat susreta ...

Primorac (B) - Omiš 2:1 (2:1)

Piše: I. Gjergja / Slobodna Dalmacija

Biograd - Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja 150.

Sudac: Mario Soldić (Potravlje) - 6.
Strijelci: 1:0 Pedišić (8), 1:1 Vidaković (31), 2:1 Mršić (45-11 m).
Najbolji igrač: Antonio Mršić (Primorac).