NK Hrvace - NK Omiš 1:0

Hrvace - Omiš 1:0 (1:0). Hrvace - Igralište NK Hrvace. Gledatelja 100. Hrvace su povele već u 9. minuti nakon što je Efendić ubacio iz slobodnog udarca, a Kozina glavom svladao Vukovića. U 35. minuti iz jedne euro-akcije Tomić pogađa gredu, u nastavku Mate Sučić stativu. Sudac Mamić je po općoj procjeni propustio dosuditi kazneni udarac za domaće u 69. minuti (prekršaj na Sučiću), a na koncu je poništio gol gostiju zbog zaleđa ...

Hrvace-Omiš 1:0 (1:0)

Piše: Vito Perić / EPEHA

Sudac: Vedran Mamić (Split) - 6.
Strijelac: 1:0 Kozina (9).
Najbolji igrač: Mate Sučić (Hrvace).