Proigrali u završnici

nogometNK OMIŠ - NK DUGOPOLJE  2:0 (0:0). Iz nezanimljivog prvog poluvremena vrijedi izdvojiti jedino gredu domaćina i par dobrih intervencija Nikole Tomića u obrani. U nastavku je igra samo pinkicu živnula. U 55. minuto Tiago Rodrigues opet zaboravlja zabiti gol iz peterca, nakon odličnog ubačaja Ljube Petrića. Dva napada poslije balun mu dodaje Ante Nemčić a Tiago ovaj put iz pozicije sasvim iskosa odlično puca ali lopta odlazi pored stative. I taman kad se dvjestotinjak gledatelja skoro pa pomirilo da će ova utakmica završiti najnepopularnijim rezultatom nagrada Omišanima došla je nakon prodora Stane Vidakovića kroz šesnaesterac gostiju u 83. minuti. Asistirao je Petrić, a stoper Omiša se izmigoljio između dvojice Dugopoljaca i svojski odapeo kako njegovi napadači rijetko rade i lopta je fijuknula i zakoprcala se u rašljama mreže Dugopolja. Eurogol! Iz prekida su Omišani potom zatresli i stativu, no golman Tokić je potom uspio otkloniti novu opasnost. U sudačkoj naknadi zabio je i Ante Nemčić. Odlično poslužen na drugoj stativi od Ribičića nije mu bilo teško "staviti" nogu na pravo mjesto i ubaciti loptu u mrežu. Koja završnica Omiša! Prije posljednjeg zvižduka odličnog suca Nobila, Dugopolje je opasno priprijetilo iz slobodnjaka. Duje Vuković je odlično intervenirao i spriječio počasni pogodak gostiju ...