IV HNL: Orkan - Mračaj 3:1

OrkanNK ORKAN - NK MRAČAJ  3:1 (2:1). Slab i beskvan ulazak u utakmicu domaćina kažnjavaju gosti već u 7. minuti golom Biočića. Do odmora Orkan ipak izjednačava i vodi zahvaljujući bljeskovima Orkanove mlade nade Duje Klarića koji u 34. minuti pogađa za 1:1, a nedugo potom ga u prodoru ruši gostujući igrač, kazneni udarac realizira Nikola Tomić. U nastavku obje ekipe propuštaju po par prilika. Ipak, Orkan dolazi do konačne pobjede u 85. minuti kada hitri Voloder bježi svojim čuvarima i lobom vara Jakića.

DUGI RAT

Igralište SRC Dalmacija. Gledatelja 150.

Piše: Ivan Bašić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Strijelci: 0:1 - I.Biočić (7), 1:1 - Klarić (34), 2:1 - Tomić (36 - 11m), 3:1 - Voloder (85).
Igrač utakmice: Duje Klarić.