III HNL: Omiš - Kamen 2:0

ivan šarićNK OMIŠ – NK KAMEN 2:0 (0:0). Do 85. minute susreta utakmica je bila u egalu i obje ekipe su imale izgleda za pobjedu. Već u 8. minuti poništen je pogodak u utakmici odličnog Hrvatina Gudelja radi prekršaja nad vratarem. U 23. Ivan Šarić okrenut prema golu puca sa 3 metra udaljenosti, međutim vratar Kamena je zaustavio loptu. U drugom dijelu opasno je bilo u 55. kada Špaleta upućuje odličan udarac sa 20 metara, malo iznad gola. U trenucima kada je izgledalo da će gosti uspjeti postići pogodak za pobjedu na "Ribnjaku" ...

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK KAMEN  2:0 (0:0)

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti
Izvor:
Sportske Novosti

ribnjakU trenucima kada je izgledalo da će gosti uspjeti postići pogodak za pobjedu na "Ribnjaku", dogodila se odlična akcija dvojice svježih igrača Omiša, Koštić i Kuvačić su pronašli Tonija Biuka samoga i u prilici za pogodak, 1:0, 85. minuta.

Utakmica se već bližila kraju kad odjednom, nakon nešto samozatajne utakmice, Ivan Šarić iskoristi trenutak inspiracije, sam se oslobodio čuvara, došao do vratara i poslao loptu u mrežu za konačnih 2:0.

Strijelci: 1:0 Biuk (85. min), 2:0 Šarić (90. min)
Igrač utakmice: Josip Turić