Rukomet: Orkanašice iskontrirale i Sokolove

Mlade OrkanašiceRK ORKAN - RK IMOTSKI SOKOLOVI  18:15 (8:7). U nedjelju 21.11.2010. u Imotskom sastale su se ekipe mlađih kadetkinja Orkana i Imotskih sokolova. Zbog lošeg vremena i izrazito puno kiše proteklih dana nismo imali izbora nego zamijeniti domaćinstvo i odigrati "domaću" utakmicu u dvorani u Imotskom. To nas nije spriječilo da ubilježimo pobjedu i da nova nova dva sokola, pardon, boda "slete" na naš konto. Više detalja o samoj utakmici pročitajte u izvješću u nastavku članka ...

RUKOMET (Ž)

IMOTSKI, 21.11.2010.

Županijska rukometna liga, mlađe kadetkinje (1996), 9.kolo

RK ORKAN - RK IMOTSKI SOKOLOVI  18:15 (8:7)

Piše: Marina Šćurla / rkorkan.com
Izvor: rkorkan.com

Utakmica se odigrala u Imotskom. Očekivali smo žestoku utakmicu, te smo se na to i pripremili. U početku je ekipa Orkana počela sa relativno dobro obranom, pa ekipa Imotskih sokolova nije mogla postići niti jedan gol, dok smo mi već u prvoj minuti iskoristili priliku i zabili pored loše obrane Imotskog. Kako se bližio kraj prvom poluvremenu situacija se počela mijenjati, naša obrana je bila sve lošija i domaće igračice su to iskoristile, te našu prednost smanjile na samo jedan gol razlike. Ishod na kraju prvog poluvrjemena je bio 8:7 za ekipu Orkana.

Nakon kratkog odmora te saslušanih savjeta stroge trenerice ušli smo u drugo poluvrijeme. Ali i ne baš najbolje... Pokušavali smo stiskati sredinu, a puštati krila, ali u nekim trenucima to nismo dobro radile. Ni u napadu nismo bile najučinkovitije, pa smo jako teško postizale pogotke.

Ipak, uspjeli smo izvesti nekoliko „brzih centara“ i polukontri i na taj način postići važne golove na nepostavljenu obranu. Ishod na kraju utakmice bio je 18:15 za Dugoraćanke.