Malobrojni Jelšani pružili slab otpor

golman GlavašRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK JELSA  34:29 (17:10). Domaćini su od samog početka ušli u utakmicu vrlo angažirano i borbeno te tako gostima pokazali da ne računaju na nikakve bodove. Dobra obrana i lagani golovi iz kontri i omogućili su Dragovoljcima velikih plus 8 već u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu je trener domaćih, legendarni Boško Nazor, daje priliku dugoračkoj rukometnoj mladosti koja nije razočarala. Gosti iz Jelse su se trudili ali nisu mogli ništa više ostvarit od časnog poraza. Najefikasni kod domaćina bio je Gale sa 9 golova (sve u drugom poluvremenu), a kod gostiju Marijan sa 11 golova ...