ŽRK EMC Split - HRK Orkan 25:12

HRK Orkan na parketuŽRK EMC SPLIT - HRK ORKAN  25:12 (11:5). "Najlakša" utakmica je odigrana! Ušle smo u utakmicu bez ikakvog opterećenja i pritiska, jer ipak to je bila utakmica protiv, vjerovatno prvaka naše lige. Ipak to nije nikakvo opravdanje niti izlika za onako odigranu utakmicu (ako krenem od sebe same!). Prvo poluvrijeme, po rezultatu, solidno. Ali, tehničkih pogrešaka i dekoncentracije na bacanje. Splićanke to baš i ne iskorištavaju u punoj mjeri, i kod njih brzopletost čini svoje ...

25.10.2008., Split - ŠC "Gripe", 16:00 sati
Gledatelja oko 100.

ŽRK EMC Split - HRK Orkan 25:12 (11:5)

Piše: Ana Jelčić

HRK OrkanSredinom prvog poluvremena zadesila nas je Rakina ozljeda zbog koje ona više nije ni zaigrala. Na odmor se odlazi rezultatom 11:5! Trener nam pokušava ukazati na već učinjene pogreške, nebi li nas probudio, no nije mu to baš uspjelo...

Nastavljamo jednako - bez promjene! Do kraja utakmice domaće samo povećavaju rezultat i završava se rezultatom 25:12.

Kao ekipa, ništa nismo pokazale, no ne bih se usudila ne istaknuti jučer izvanrednu Maju Kačunić, sa bezbroj mogućih i nemogućih obrana. Maji se priključila Mirjana Ercegović sa svojih 10 pogodaka (10 od ukupnih 12!!)

Slijedeći vikend se ne igra (01.11. - Svi Sveti), a nakon toga nas čeka utakmica sa Vrgorcem, i borba za nova dva boda.