Dino Sudić odličan na WAKO Grand Prix BiH

U subotu je održan deseti po redu WAKO Grand Prix BiH u Ilidži kod Sarajeva. Na kickboxing natjecanju je sudjelovalo oko 500 natjecatelja iz 5 država. Boje Dugog Rata branio je mladi Dino Sudić, koji je na turiru bio s kolegama iz splitskog Ameno gyma pod vodstvom trenera Milivoja Bajića. Dino Sudić, seniroski prvak Hrvatske u K-1, na WAKO turiniru se natjecao u disciplini K1 low kick u kategoriji -60kg seniori te je nakon kvalifikacija u finalu pobjedio domaćeg borca Anesa Dizdara (BiH). Ostale Sudićeve kolege iz Ameno gyma, Sandro Marković -63.5kg junior, Raul Sunara -71kg junior, Ivan Pobrić -75kg junior, Borna Manojlović -75kg junior, izgubili su u prvim borbama i svi su osvojili 3.mjesto, dok je Marko Baković -67kg junior nakon 3 pobjede zastao tek u finalu i osvajio 2.mjesto, a Dino Taći -75kg senior nakon pobjede u četvrtfinalu gubi dvoboj u polufinalu i osvaja 3.mjesto. Čestitke našem mladom dugoraćaninu Dinu Sudiću i na ovom velikom uspjehu! Bravo, Dino!

MB, foto: FB Dino Sudić