Vuković nije uspio spasiti Omišku momčad

NK NERETVANAC – NK OMIŠ 3:1 (2:1).Navijači Neretvanca radosno će danas pogledati tablicu i vidjeti da su “plavi” šesti. Po teškom i natopljenom terenu Opuzenci su došli do treće pobjede. U trećoj minuti Mihaljević je uputio odličnu dugu loptu, a Kozina se sam sjurio s centra, prevario Baučića koji ga je srušio i bio je to penal i isključenje omiškog vratara. Kozina je bio siguran, no u 30. minuti Omišani su poravnali kada je Petrićev slobodnjak ušao u gol. U 35. minuti Opuzenci su poveli golom Ante Mihaljevića, a u 60. minuti Delalić je izašao sam pred Duju Vukovića i mirno zatresao mrežu za 3:1 ...

III HNL

Neretvanac – Omiš 3:1 (2:1)

Piše: Luka Karamatić / Slobodna Dalmacija

Opuzen - Igralište Podvornica.
Gledatelja 300.

Sudac: Boris Strukan (Split) – 8.
Strijelci: 1:0 Kozina (3-11 m), 1:1 Petrić (30), 2:1 A. Mihaljević (35),3:1 Delalić (60).
Najbolji igrač: Marko Utovac (Neretvanac).
Crveni karton: Božidar Baučić (Omiš) u 3. minuti, oborio igrača.