Pukla petarda i u Omišu

NK Omis - NK ZagoraNK OMIŠ - NK ZAGORA 0:5 (0:3). Prije početka utakmice mala svečanost. Omišaninu Ivici Križancu predsjednik kluba s Ribnjaka Petar Pivčević je uručio poklon, umjetničku sliku, za njegov veliki udio u Zenitovom osvajanju Kupa UEFA. Šteta što Ivica nije ostao na terenu pomoći svom matičnom klubu jer u Omišu pobjednik možda ne bi bio odlučen već nakon dvadesetak minuta igre. U 15. minuti, nakon kornera Zagore, Hrvoje Dujić je lijepim poluškaricama načeo mrežu Duje Vukovića. Do 25. minute Zagora je postigla još dva pogotka, preko Pletikose i Emera. Sredina gostiju je jednostavno puno bolje funkcionirala na terenu. Omišani, riješeni svih briga oko ostanka u ligi, nisu igrali onako kako znaju i mogu pred svojim navijačima. Šteta što su se u zadnjoj ovosezonskoj domaćoj utakmici od "Gusara" oprostili petardom. U svojoj mreži ...

Sudac: Mario Šetka (Ploče) – 7,5
Pomoćni suci: Dario Budja (Split), Jure Karamatić (Ploče), Toni Nejašmić (Split)

NK OMIŠ - NK ZAGORA  0:5 (0:3)

Strijelci: 0:1 Dujić u 15 min., 0:2 Pletikosa u 20 min., 0:3 Emer u 25 min., 0:4 Šiklić u 70 min., 0:5 Šiklić u 82. min
Najbolji igrač: Marin Šiklić (Zagora)