Hrvatski Dragovoljac - Kozala 34:26

RK HRVATSKO DRAGOVOLJAC - RK KOZALA  34:26 (21:15). Odličan ulazak u utakmice domaćih rukometaša, 6:0 vodili su Dragovoljci, a ni rani time-out nije pomogao gostima da povežu redove. Početak iz snova, obrana čvrsta i pokretljiva, napad poletan i razigran, 8:1 svjetli na semaforu i onda se počinje igrati gol za gol, "održavanje" rezultata sve do 25 minute kada su Dragovoljci malo stali, pripomogla su i dva isključenja, te gosti mic po mic dolaze do -3 (17:14). Dragovoljci opet preslažu redove i podižu tempo, a onda opet i rezultat. Na odmor se odlazi s prednošću 21:15. U nastavku su minutažu dobile i zvijezde klupe koje su reagirale dobro i prednost je opet od 45 minuti rasla. 10 razlike u jednom trenutku..  Polusezonsko pojačanje među vratnicama Šime se odlično snašao, debitant među seniorima, Martin, također. Prva utakmica za prvu momcad i odmah se upisao u strijelce. Bravo dragovoljci! Čestitke treneru, pozdrav tajniku i upravi. Iduću utakmicu Hrvatski Dragovoljac igra u subotu u Vodicama.

Izvor: FB Marko Perić, foto: RKHD