7. Program rada za slijedeću godinu
8. Financijski program za slijedeću godinu
9. Razno.

Hrvatski Dragovoljac - Crikvenica 26:29

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK MORNAR CRIKVENICA 26:29. Rukometna štorija naših rukometaša s velikim dugoratskim sportskim srcem i omiškim parketom i sportskom "adresom" se nastavlja. U gostima slast i bodovi, a doma bol i manistra usuvo. I utakmica protiv Mornara iz Crikvenice imala je dva lica, prvo dobro, i drugo.. ne baš tako dobro, ali najbitnije je da smo opet uvidjeli da imamo mladost koja dolazi na prvoligašku scenu gdje i može ostati.. Iskusni Marko Galiot ionako će igrati do 50-e tako da Urličić i ostala mladost Hrvatskog Dragovoljca ima dovoljno vremena pokazati svu raskoš svog talenta.. te da se navijači i uprava ne trebaju brinuti za rukometne sezone koje dolaze... Ajmo naši!

Kozala - Hrvatski Dragovoljac 32:32

RK KOZALA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 32:32. Evo je lipo ispalo ovo gostovanje Dragovoljca u Rijeci. Dobra igra na parketu, "bratska" podjela bodova i može se kući pjevajući... A ako Marko "nezgodno" krilo Perić bude imao inspiracije možda stigne i bokun izvješća s terena,.. Dotad, guštajte u dosadnoj proljetnoj kiši, obiteljskom ručku i druženju s prijatelji(ca)ma...

NAJAVA UTAKMICE: Ovog vikenda dugoratski rukometaši odlaze u goste seniorima Kozale na besprjekorno čisti parket Riječke dvorane. Najavljivati pobjedu u gostima i nove bodove nakon domaćeg fijaska protiv odlčnih Karlovčana bilo bi presmiono, no naravno da joj se nadamo. Bilo bi to svojevrsno iskupljenje za mlaku predstavu prošle nedjelje pred domaćom publikom. Bez obzira koliki je trenutni koeficijent kod Marina i Hatrick Ivana, pobjeda čeka i ljubi samo odvažne, hrabre i one koji ju zaslužuju. Ajmo naši!

Dragovoljac stradao na Ribnjaku od Karlovca

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KARLOVAC 21:35 (10:16). Protekle nedjelje odigran je rukometni susret 1.HRL-jug između Hrvatskog Dragovoljca i Karlovca pred lijepo popunjenom dvoranom u Omišu. Karlovac je od početka krenuo dosta agresivnije i brže u napadu, što je rezultiralo nedostižnom gol razlikom tokom cijele utakmice. Dragovoljac se mučio, poglavito u napadu, a obrana nije mogla uhvatiti brzu igru rukometaša iz Karlovca, te prvo poluvrijeme završava s 10:16 za goste. U drugom poluvremenu se nastavlja dominacija Karlovca,  gosti stvaraju veliku gol razliku te susret završava s konačnih 21:35. Najbolji igrač i strijelac susreta je bio Juro Čakarić iz Karlovca s devet postignutih pogodaka, dok su kod Dragovoljca bili najučinkovitiji Dino Banović i Hrvoje Urličić s šest postignutih pogodaka. Nadajmo se da se ovako loše igre neće ponoviti do kraja sezone.

Hrvatski Dragovoljac - Karlovac 21:35

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KARLOVAC 21:35 (10:16). Loše, vrlo loše izdanje Dugoračana u rukometnom srazu s mladim i poletnim Karlovčanima. Od početka nije bilo "kemije" među igračima Dragovoljca, "neforsirane" pogreške u napadu, pogreške u jučer mlakoj i poroznoj obrani, zapucani sedmerci, baluni "bačeni u bunar", treba li još što nadodati.. Reći da je sve vodilo lošem raspletu po naše momke i njihove vjerne navijače na tribinama. No dobro, sutra je novi dan, večeras već novi trening, a na vikend nova prilika za dokazivanje u sportu. Ajmo Dragovoljci!

Ribola Kaštela - Hrvatski Dragovoljac 23:25

RK RIBOLA KAŠTELA – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:25 (12:10). Drugi uzastopni poraz rukometaši Ribole Kaštela doživjeli su u domaćem susretu protiv Hrvatskog Dragovoljca. Dugoraćani su bili bolji rezultatom 25:23, čime je Dubrovnik na čelu ljestvice pobjegao Kaštelanima na visokih sedam bodova prednosti. Sve Riboline ambicije za prvo mjesto srušene su tako u utakmici 17. kola protiv Hrvatskog Dragovoljca, piše portal Kastela.org. Prošlotjedni poraz u Crikvenici mogao se još nekako ispraviti, međutim, sada im ostaje samo borba za prestižno drugo mjesto. Šteta za ambiciozne Kaštelane koji su dobar dio utakmice vodili, pa čak i u završnih pet minuta ušli s prednosti. Najviše što su Dragovoljci zaostajali na utakmici bilo je 13:10 na otvaranju drugog poluvremena. Prvo njihovo vodstvo dogodilo se pri 16:17 te su od tog rezultata držali Ribolu u minusu sve do 20:21. Nakon toga domaćin je poveo sa 22:21 te 23:22, a onda u zadnjih pet minuta primio tri pogotka bez ispaljenog metka za konačnih 23:25.

Lipa rukometna večer u Kaštelima. Dragovoljac je pobjedio favorizirane domaćine. Čestitamo! Uskoro opširnije..

NAJAVA: RK RIBOLA KAŠTELA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC. Sedamnaesto kolo 1. HRL – jug igra se ovod vikenda. Seniorima Hrvatskog Dragovoljca nakon mukom iščeprkane domaće pobjede protiv Splita slijedi još jedan dalmatinski derbi. Ovog vikenda odlaze u Kaštela na megdan ranjenoj Riboli (poraz u gostima od Crikvenice). Neće našim rukometašima biti lako protiv izrazitog favorita, ali nema predaje. Ajmo naši!

Metković - Orkan

ŽRK METKOVIĆ - RK ORKAN. Rukometašice Orkana ovog vikenda u 15. kolu 2-HRL-jug odlaze u Metković, u goste rukometašicama istoimenog kluba. Nadajmo se da je došlo vrijeme za prvu pobjedu u prvenstvu.. Ajmo naše!

Hrvatski Dragovoljac - Split 28:27

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK SPLIT 28:27 (13:16). Iz "pakla" poraza od susjeda izvukli su se Dragovoljci u drugom dijelu utakmice pred domaćom publikom, a pogotovo u njenoj završnici kada su s(p)retno iskoristili priliku i čvrsto prigrlili bodove koji su već bili na Mutograsu, na odlasku prema Gripama. Čestitke ekipi Hrvatskog Dragovoljca na dobroj reakciji u nastavku utakmice i treneru Srećku. Sretno i odličnim mladim Splićanima u nadolazećim utakmicama u prvenstvu. Uskoro opširnije u izvješću s besprjekorno čistog parketa omiške "Faks Helizim" dvorane..

Dragovoljcu pripao mini derbi protiv Splita

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SPLIT 28:27. Protekle subote su odigrana dva susreta ekipa Hrvatskog Dragovoljca i gostiju iz Splita, u 1. HRL-jug i 3 HRL-jug. Susreti su završili teškom pobjedom domaćina, ali drame i muke nije nedostajalo u oba susreta.
Pred ugodno popunjenim tribinama na Ribnjaku, Dragovoljac je dobro otvorio prvo poluvrijeme, te vodio bitku u obrani protiv neugodnih napadača iz Splita. Krajem prvog poluvremena, Split preuzima inicijativu i prelazi u vodstvo, te prvo poluvrijeme završava rezultatom 13:16 za goste. Drugo poluvrijeme Split bolje otvara, a Dragovoljac ne uspijeva realizirati nekoliko napada, te se stvara gol razlika od pet pogodaka za goste. Crni period utakmice za Dragovoljac je trajao skoro punih deset minuta, nakon čega su momci konačno proigrali...