VIDEO: Vijećnici o nabavci novog vatrogasnog vozila, poštanskim uredima u Krilu i Dugom Ratu te gropu na području bivše tvornice

Dvanaesta sjednica Općinskog vijeća Općine Dugi Rat u ovom sazivu održana je u utorak, 27.03.2018. s početkom u 19 sati u prostorijama općinske vijećnice. Vijećnici su raspravljali o sljedećim točkama Dnevnog reda:

1. I. Izmjene i dopune Proračuna Općine Dugi Rat za 2018. godinu / Tablica 2.
2. Usmeno izvješće o održanom sastanku sa predstavnicima Hrvatske pošte
3. Aktualnosti

Odlukom vijećnika općina Dugi Rat krenuti će u nabavku novog vatrogasnog vozila kojeg će sa 20% sufinancirati naša županija (80% cijene vozila ćemo platiti mi, naša općina, u mjesečnim ratama u idućih 7 godina). Vijećnici su raspravljali i o dogovoru i suradnji s Hrvatskom poštom kojim bi se mogao osigurati ostanak poštanskih ureda u Krilu i Dugom Ratu. Načelnik Roglić je izvjestio vijećnike i o trenutnoj situaciji oko terena bivše tvornice koja unatoč optimističnim najavama iz Ministarstva i DORH-a nikako da se proljepša na konkretnom terenu..
Snimku 12. sjednice zahvaljujući neumornom Jakovu Veliću s TvDR možete pogledati u nastavku članka..

12. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DUGI RAT, 27.3.2018.

Video: Jakvo Velić / TvDR

Povezani članci

Who's Online

We have 159 guests and no members online