Rezultati audicija za Festival

klape u OmišuPočetkom travnja završile su audicije za ovogodišnji 45. po redu Festival dalmatinskih klapa u Omišu. Audicije su se održale od 3. ožujka do 2. travnja u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Šibeniku, Splitu, Dubrovniku, Mljetu, Korčuli i Omišu. Stručno povjerenstvo za odabir klapa za nastup na 45. Festivalu dalmatinskih klapa Omiš 2011. odlučilo je kako slijedi ...


45. FESTIVALA DALMATINSKIH KLAPA OMIŠ 2011.

Rezultati audicija za Festival

Izvor: FDK.hr

A – MUŠKE KLAPE

1. ARDURA – Zadar
2. BASCA – Baška Voda
3. BERULIA - Brela
4. BIBINJE - Bibinje
5. BRACIERA – Bol
6. BUNARI – Vodice
7. CANTUS - Sveti Filip i Jakov
8. GRDELIN – Zagreb
9. KADENA - Zadar
10. KALETA - Zadar
11. KANELA - Grebaštica
12. KONTRADA - Zadar
13. KRKA - Bilice
14. MORBIN - Donji Humac
15. MORČIĆ - Rijeka
16. MORE – Šibenik
17. MRIŽA - Split
18. OMIŠ - Omiš
19. OŠTRO - Konavle
20. PETRADA - Zagreb
21. PINGUENTUM - Buzet
22. PUNTARI - Omiš
23. REFUL - Split
24. SAGENA - Zagreb
25. SAMOBOR - Samobor
26. STOBREČ- Stobreč
27. ŠUFIT - Split
28. ŽRNOVNICA – Žrnovnica


B – ŽENSKE KLAPE

1. ANIMA MARIS - Zadar
2. ARMORIN - Zagreb
3. ĆAKULONE - Zagreb
4. DIŠPET - Zagreb
5. FA LINĐO - Dubrovnik
6. FILIP DEVIĆ - DALMATINKE – Split
7. FJORET – Makarska
8. KOLAPJANKE – Sisak
9. KONDURA – Zadar
10. KURJOŽE – Podstrana
11. LIBAR – Privlaka
12. MIRAKUL – Split
13. NEVERIN – Kaštel Lukšić
14. ORŠULICE – Vodice
15. PUTALJ – Kaštel Sućurac
16. SKONTRADURA – Dubrovnik
17. ŠPIRIT – Split
18. ŠTORIJA – Kaštel Kambelovac
19. TAMARIN – Vranjic
20. TIRAMOL – Korčula
21. UZORITA – Sukošan
22. VENTULA – Split


C – MJEŠOVITE KLAPE

1. ALEGRIA – Dubrovnik
2. FALKUŠA – Zagreb
3. GAJETA – Zagreb
4. KAŠE – Dubrovnik
5. KURENAT – Mljet
6. MARETA – Dubrovnik
7. PODGORA – Podgora
8. PROĆULIĆ – Smokvica (snimka)
9. SLOBODNA DALMACIJA – Split
10. SLAVIĆ – Zagreb
11. VERSI – Split
12. VOLAT – Pučišća


D – DEBITANTI

1. ALEGRIJA (ž) - Supetar
2. AMFORA (ž) - Dubrovnik
3. ANKORA (ž) – Podstrana
4. BARUFA (ž) – Zadar
5. BLACA (m) - Nerežišća
6. DRAČA (ž) – Mostar
7. KARMEL (ž) – Turanj
8. MARETA (ž) – Vis
9. PERUŽINI (ž) – Pag
10. PULENA (m) - Korčula
11. RAB (m) - Rab
12. TRABAKUL (m) - Kostrena


F – POPULARNE SKLADBE

1. DINGAČ (m) - Pelješac
2. DRAČA (ž) - Mostar
3. FA LINĐO (ž) – Dubrovnik
4. FILIP DEVIĆ – DALMATINKE (ž) – Split
5. KALETA (m) – Zadar
6. KURJOŽE (ž) – Podstrana
7. KURENAT (mj) – Sobra (o.Mljet)
8. MARETA (mj) – Dubrovnik
9. MORBIN (m) – Donji Humac
10. PUTALJ (ž) – Kaštel Sućurac
11. RAGUSAVECCHIA (m) – Cavtat
12. ŠPIRIT (ž) – Split
13. ZRINSKI (m) - Vrbovec

Povezani članci

Who's Online

We have 232 guests and no members online