Osnovice nesporazuma: u ponedjeljak opet štrajk

Štrajk nastavnika se nastavlja. U ponedjeljak, 11.11.2019. štrajka se u našoj županiji, najavili su čelnici sindikata koji okuplja nezadovoljne koeficijentima. Sindikati od svojih zahtjeva ne odustaju, a iz Vlade poručuju kako ne pristaju na ucjene, piše HRT.

KOEFICIJENTI NESPORAZUMA:

Cirkularni štrajk nastavnika se nastavlja..

Štrajk nastavnika se nastavlja. U ponedjeljak nije bilo nastave u svim osnovnim školama, pa tako ni u našoj, OŠ "Jesenice" na Oriju. Sva djeca koja su došla u ponedjeljak u školu bila su zbrinuta. Od utorka se štrajk nastavlja cirkularno, po županijama. U našoj županiji i u srijedu će biti nastave. Eto, ispada vijest kada u školi ima nastave. Ali štrajk nastavnika ide dalje, do ispunjenja zahtjeva, odnosno usklađenja koeficijenata. Ili dogovora s vladom.

Povezani članci

Who's Online

We have 431 guests and no members online