Mantinela: Večer Orijana

mali balunturnir MantinelaMalonogometna uzbuđenja u Omišu na 18. tradicionalnom turniru MANTINELA (Šponda) se nastavljaju. Večeras (subota) nas očekuju nove utakmice drugog kola. U 18 sati sastaju se Pilini boysi iz Konobe Dalmatino i ekipa mladih Orijana. Sat poslije na parket će istrčati i Dica Orija i ekipa kafića Cesarica, a u 21 sat ekipa s Bajnica i Strožanca.
balunSubota, 02.12.2009:
18.00 h  KONOBA DALMATINO - HOS ORIJ
19.00 h  CAFÉ BAR CESARICA Omiš - DICA ORIJA
20.00 h  MUŠKA MODA MEGA - ZOV KAMENA
21.00 h 
BAJNICE
- Café Bar POPAJ Strožanac



18. BOŽIĆNI TRADICIONALNI MALONOGOMETNI TURNIR MANTINELA (ŠPONDA)


Športska dvorana O.Š. "Josip Pupačić" - Omiš


NAGRADNI FOND:

1. MJESTO - 10.000,00 Kn
2. MJESTO - 5.000,00 Kn
3. MJESTO - 2.000,00 Kn
4. MJESTO - 1.000,00 Kn



Udruga HVIDR-a Omiš svim sudionicima, pokroviteljima, supokroviteljima, sponzorima i donatorima želi Čestit i blagoslovljen Božić, te uspješnu Novu 2010. godinu!


RASPORED PREDKOLA

Nedjelja, 20.12.2009.godine

 

18.00 h  DICA OMIŠA - DICA DUGI RAT
19.00 h  MUŠKA MODA MEGA - DUJA KUPA  11:8
20.00 h  CAFÉ BAR DESPERADO - SEOCA   10:5
21.00 h  STARA KLAPA OMIŠ - CAFÉ BAR KANTUN   5:3


Ponedjeljak, 21.12.2009.godine

19.30 h  I.J.P. - CAFÉ BAR BAGULIN  6:11
20.30 h  SLIZENA - PINK BOYSI  4:8
21.30 h  PUNTA - ARGENTINA  4:6


Utorak, 22.12.2009.godine

19.30 h  CAFE BAR BIG BLUE - SPLIT GAŠPEROV  12:3
20.30 h  HOS ORIJ - HVIDRA OMIŠ  8:7
21.30 h  JAKO BENFICA - CAFÉ BAR   14:2
 

Srijeda, 23.12.2009.godine

17.00 h  CAFÉ BAR CESARICA - NAŠI I VAŠI   15:2 
18.00 h  ZLATAREVO ZLATO - DREAM TEAM   3:0
19.00 h  AURORA -  MUŠAC KLIMATIZACIJA   9:6
20.00 h  MOM DUĆE - UHDDR DUGI RAT  7:1
21.00 h  POVILO - BAJNICE   8:10

 

RASPORED PRVOG KOLA


Subota, 26.12.2009.godine

18.00 h  CAFÉ BAR DUX Gata - ZLATAREVO ZLATO  7:6
19.00 h  AURORA  - STARA KLAPA Omiš   5:6
20.00 h  SV. JOSIP C.B. LIBERTY Dugi Rat - JAKO BENFICA   8:5
21.00 h  RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat - NIZBRDICA Omiš  12:2


Nedjelja,, 27.12.2009.godine

18.00 h  BRAVARIJA BAŠIĆ Dugi Rat - CAFÉ BAR DESPERADO Omiš  12:6
19.00 h  ARGENTINA - CAFÉ BAR BIG BLUE Omiš   6:1
20.00 h  STARI FRUTOLINO - CAFÉ BAR BAGULIN Omiš   0:3
21.00 h  ŽUPA SV. PETRA PRIKO - OPĆINA BRELA  12:2

Ponedjeljak, 28.12.2009.godine

18.00 h  KONOBA DALMATINO - FESTIVUS  10:4
19.00 h  KOBAC HVIDR-a Makarska - HOS Orij  2:9
20.00 h  CAFÉ BAR STARI GRAD Omiš - CAFÉ BAR CESARICA Omiš   4:10
21.00 h  DICA ORIJA - MUM Duće  9:1


Utorak, 29.12.2009.godine

18.00 h  GROM Omiš - MUŠKA MODA MEGA   2:5
19.00 h  PINK BOYSI - ZOV KAMENA   6:13
20.00 h  TRI DECA - BAJNICE   5:10
21.00 h  CAFÉ BAR POPAJ Strožanac - CAFÉ BAR KAN Split  6:2

  

RASPORED DRUGOG KOLA


Srijeda, 30.12.2009.godine

18.00 h  CAFÉ BAR DUX Gata - STARA KLAPA Omiš   7:11
19.00 h  SV. JOSIP C.B. LIBERTY Dugi Rat - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat   4:6
20.00 h  BRAVARIJA BAŠIĆ Dugi Rat - ARGENTINA   11:3
21.00 h  ŽUPA SV. PETRA Priko - CAFÉ BAR BAGULIN Omiš   14:2


Subota, 02.01.2010.godine

18.00 h  KONOBA DALMATINO - HOS ORIJ
19.00 h  CAFÉ BAR CESARICA Omiš - DICA ORIJA
20.00 h  MUŠKA MODA MEGA - ZOV KAMENA
21.00 h  BAJNICE - Café Bar POPAJ Strožanac


Nedjelja, 03.01.2010.godine

18.00 h 
19.00 h 
20.00 h 
21.00 h 

Povezani članci

Who's Online

We have 197 guests and no members online