Košarkašice Studenca uvjerljivo otvorile sezonu

Maja JavorčićŽKK STUDENAC OMIŠ - ŽKK ZADAR  75:59 (16:9, 23:23, 24:14, 12:13). U prvom kolu prvenstva košarkašice Studenca su na domaćem terenu dočekale Zadranke. U utakmici u kojoj gošće nisu imale nikakve šanse Omišanke su pokazale da će se i ove godine boriti za sam vrh tablice. Utakmica je otvorena sa prednošću od desetak koševa koju su domaće igračice održavale do treće četvrtine koja je bila odlučujuća. Treću četvrtinu su narančaste dobile sa deset koševa razlike i otišle na nedostižnih 63:46. Ostalo je bilo odrađivanje posla do kraja utakmice. Priliku su dobile i igračice koje inače ne dobivaju veliku minutažu. Najefikasnija je bila Šesnić sa dvadeset koševa ...