Omladinac - Orkan 1:3

NK OMLADINAC - NK ORKAN 1:3 (0:0). Seniori Orkana vratili su se s puim plijenom bodova iz Vranjica. Pobjeda u gostima, nakon prošlotjednog domaćeg poraza, najbolja je reakcija momčadi trenera Borića. U Vranjicu se mreže nisu tresle u prvom dijelu, no u nastavku, valjda po uzoru na vatrene, Orkanaši su počeli zabijati kao na traci. Mrežu gola domaćina prvi je zatrresao Duje Klarić u 56. min. Svega par minuta poslije vodstvo Dugoraćana povisio je Luka Jurić. Zabio je naš Luka još jednom, u 74. minuti, a počasni pogodak za Omladinca postigao je Biskupović u završnici utakmice. Čestitke igračima Orkana i treneru.