Vaterpolo: Podgora - Korenat 12:9

Seniori: PODGORA - KORENAT 12:9
Juniori: PODGORA - KORENAT 6:6
U utakmicama 3. kola 3.HVL odigranim sinoć u Podgori istoimeni domaćin je u uzbudljivoj i do posljednje četvrtine sasvim neizvjesnoj utakmici zasluženo slavio u susretu s VK Korenat. U posljednjoj četvrtini, u koju se ušlo s rezultatom 9:8, umjesto očekivanog preokreta seniori Korenta su napravili nekoliko povezanih pogrešaka i pobjednik vaterpolo derbija je odlučen.. U utakmici juniora Podgorana i mladih uzdanica VK Korenat podjeljeni su bodovi, a semafor se zaustavio na rezultatu 6:6.

NAJAVA UTAKMICE

Piše: Mladen Banović

VK Korenat u idućem kolu 3 HVL odlazi u utorak, 26.srpnja u popodnevnim satima  na megdan kod VK Podgora, jednom od favorita za naslov prvaka lige, a koji su u trećem kolu kod kuće pobjedili VK Zale iz Igrana rezultatom 10:5. VK Korenat je odlično startao ove godine u 3. HVL. U prvom kolu kod kuće je svladao odlične Pučišćane, u drugom na otvorenom bazenu na Zenti pobjedio VK Zvončac i u petak kod kuće u Oriju u još jednoj uzbudljivoj vaterpolo utakmici, koje se ne bi posramila na Jadranska liga, pobjedio odlične susjede iz Podstrane. Lidera lige iduće iskušenje čeka u utorak u 21 sat u Podgori u derbiju kola sa istoimenim protivnikom. Tko pobjedi vjerojatni je "jesenski" prvak lige..