Korenat - Zvončac 12:10

VK KORENAT - VK ZVONČAC  12:10.  Dok je većina Dalmacije, pa tako i Dugog Rata, sinoć uživala ali i strijepila s Hajdukom, dugoratski vaterpolisti svoj su dvoboj kod kuće s vaterpolistima Zvončaca riješili s puno manje drame, a bome i publike. Iako su vodili cijelim tijekom utakmice, presudna je bila treća četvrtina u kojoj su dugoračani napravili značajniju rezultatsku prednost, da bi u posljednjoj četvrtini stali i s par pogreški (i novim falivenim petercem) dali prigodu protivniku, u čijim redovima je opet odličan vječni vaterpolo mladić Dejan Savičević, da smanje prednost Korenta na sasvim podnošljivih 12:10. Trećeligaško vaterpolo putešestvije u ponedjeljak Korenata vodi u Podgoru na megdan istoimenom protivniku. - Ako budemo kompletni - trener će Bjelanović ekipi na sinoćnjem after-partiju u Kadića dvorima - idemo po pobjedu! ...