Adventske zornice od ponedjeljka u župi sv.Josipa

U našoj župi će od ponedjeljka 30.studenog opet započeti svete mise zornice. Prije odlaska na posao, u školu, u spizu, stotine ljudi, i staro i mlado, još za mraka i prije prve kave pohrliti će na - svetu misu! Lijepi je to običaj našeg vjerničkog puka koji se priprema za najradosniji dan u godini. Malu utjehu u ovom sve kaotičnijem i nemirnom svijetu.. Zornice će se održavati svakim danom, osim nedjeljom, u 6 sati ujutro. Proteklih godina odaziv naših župljana je bio izvrstan te je župna crkva Sv.Josipa redovito bila prepuna vjernika koji su se odlučili lijepo i u miru započeti adventski dan, te se duhovno pripremati da i ove godine mogu što spremnije dočekati blagdan Kristova rođenja. Eh, još da zavlada i taj mir u svijetu..

crkva sv josipa dugi ratPOČINJU ZORNICE

(MB)

Povezani članci

Who's Online

We have 398 guests and no members online