Predstavljanje knjige don Marija Volarevića: Žena u obitelji, društvu i crkvi

Popularni don Marijo Volarević, možemo slobodno reći i NAŠ svećenik jer don Marijo svake je svete nedjelje u našoj župi svetog Josipa u Dugom Ratu, u ovaj petak, 8.2.2019. s početkom u 19 sati će u našoj crkvi predstaviti i svoju novu knjigu "Žena u obitelji, društvu i Crkvi".
Don Marijo je napisao knjigu o temi koja je danas itekako aktualna u našem društvu te koja privlači pozornost mnogih. Uz autora na predstavljanju knjige o njoj će govoriti prof.dr.sc (i don) Ivan Tadić i doc.dr.sc. Ana Jeličić, a skup će moderirati mr.sc. (i don) Ivan Lovrić. Program će glazbeno animirati naš VIS David.

PREDSTAVLJANJE KNJIGE DON MARIJA VOLAREVIĆA

MB

Povezani članci

Who's Online

We have 215 guests and no members online