Vatreni uz Dragu

Vatreni uz DraguHrvatski nogometni internacionalac koji je nedavno stradao u prometnoj nesreći, Drago Gabrić, postao je junakom svojih reprezentativnih kolega. Na svu sreću, vijesti iz bolnice govore kako se bivši igrač Hajduka oporavlja nakon nesreće zbog koje je bio i u komi, a da su uz njega, pokazali su i Bilićevi izabranici koji su na poljudski travnjak istrčali u majicama s njegovim likom. Tako su dokazali da su mislima uz Dragu i žele mu što brži oporavak. Inače, u utakmic protiv Gruzije Hrvatska nogometna reprezentacija puno je teže nego se očekivalo stigla do pobjede rezultatom 2:1 ...

NASTAVLJA SE REPREZENTATIVNI HOD PO TRNJU

Piše: D.K. / TPortal
Izvor: TPortal

Gosti su vodili od 17. minute, naši su se ispromašivali ali su Mandžukić i Kalinić ipak donijeli preokret i ostavili Hrvatsku u igri za odlazak na Euro 2012. godine. Torcida je u skladu s najavama "gromoglasnom" šutnjom u prvih 14. minuta prosvjedovala protiv dobropoznatih odluka HNS-a, a onda se punim Poljudom zaorilo navijanje ...