Ušao Mate, epilog znate

NK OMIŠ - NK JUNAK 0:2 (0:0). Utakmica je bila ravnopravna tijekom većeg dijela susreta, ali posljednjih pola sata je pripalo gostima iz Sinja koji su naposlijetku odnijeli zasluženu pobjedu. Prvu priliku smo vidjeli u 15. minuti kada je Vladislavić odlično potegao iz slobodnog udarca malo iznad grede, a nešto kasnije je Tomaš pucao na drugoj strani, ali otišlo je pored gola. Najbolju priliku na utakmici Omišani su stvorili u 36. minuti, Koštić je centrirao s desne strane, Tomaš se našao u odličnoj prilici pred golom, ali vratar gostiju junački spašava svoju momčad. Pred kraj prvog dijela, Drago Gabrić se uputio u jedan od svojih nekoliko driblinga na susretu, šutirao, ali usljedila je odlična obrana Škorića. U nastavku se nastavio isti ritam igre sve do 74. minute kada Popović ruši Galića u kaznenom prostoru domaćina, jedanaesterac za Sinjane koji je Gabrić zatim pretvorio u pogodak za 0:1. Točku na “i“ postavio je dugoraćanin Mate Ćorić lijepim prodorom po lijevoj strani i još boljim udarcem koji od stative završava u mreži za konačnih 0:2.

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Za NK Omiš su nastupili: Škorić (6), Sedlar (5.5), Popović (5.5), Vukoja (6), Vučemil (5.5), Koštić (6), Pujič (5.5), Bilić (5.5), Vrkić (6) (od 70. Kedžo -), Ćosić (-)(od 11. Tomaš 6), Rako (od 60. Čobanov 5.5).