Studenac-Omiš – Agram-ZG 69:53

žkk studenac omišStudenac-Omiš – Agram-ZG  69:53.Počela je nova sezona ženske košarke u koju je Studenac ušao sa mnogim nepoznanicama. Ipak, ako se po jutru dan poznaje ovo bi mogla biti jedna ugodna bez prevelikih stresova sezona. Već od samog početka susreta bilo je vidljivo da su Omišanke spremnije, uigranije i da njihova pobjeda niti jednog trenutka neće doći u znak pitanja. Svakom minutom prednost je rasla da bi na kraju prve četvrtine iznosila velikih 11 poena. Druga četvrtina je bila preslika prve. Brže i agresivnije Omišanke su lakoćom pronalazile put do suparničkog koša. Zagrepčanke su u prvih 20 minuta postigle 20 koševa što dovoljno govori o njihovoj napadačkoj igri u prvom poluvremenu. Na poluvremenu semafor je pokazivao ogromnih 43:20 ...

KOŠARKA (Ž)

Studenac-Omiš – Agram-ZG 69:53 (20:9, 43:20, 55:33)

Izvor: Omis-info.com

Drugo poluvrijeme se svelo na rutinsko odrađivanje posla za Omišanke čiji je trener Ivo Kalajžić na kraju dao priliku i curama koje neće imati veliku minutažu u ostatku sezone. Na kraju semafor je pokazivao 69:53.

Kod Omišanki najbolja Jerčić s 18 postignutih poena dok je u gostujućim redovima najefikasnija bila Vukičević s postignutnih 15 poena.

Studenac Omiš: Jerčić 18, Vrvilo 15, Anić 14, Perlić 9, Kalajžić 7, Pezo 2, Dinčić 2, Vrkić 2
Agram ZG: Vukičević 15, Meštrović 11, Mlinar 11, Belošević 8, Vujić 6, Badalić 2.